Zastanawiasz się, jak pozyskać nowych klientów, a stałym zaoferować obsługę na miarę XXI wieku? W takim razie nie mogłeś trafić lepiej. Raczyńska Design to kompleksowe usługi marketingowe, które skutecznie wpłyną nie tylko na odbiór, ale przede wszystkim rozpoznawalność Twojej firmy na rynku. Oferujemy zarówno kompleksową obsługę kampanii reklamowych, opracowanie identyfikacji wizualnej, jak i działania z zakresu IE-Marketingu, które obejmują projektowanie witryn internetowych, banerów internetowych, a nawet prezentacji multimedialnych, z których pomocą zabłyśniesz na spotkaniu biznesowym, zyskując nowych klientów.

Projektowanie witryn internetowych – od czego zacząć?

Projektowanie witryn internetowych to skomplikowany proces, który łączy web design, user experience (UX), a także podstawową wiedzę z dziedziny marketingu. Odpowiednio zaprojektowana strona internetowa – atrakcyjna wizualnie, łatwa w obsłudze, intuicyjna i przede wszystkim funkcjonalna – pomoże Ci osiągnąć cel, a zarazem poszerzyć grono potencjalnych klientów. Można wyróżnić trzy główne rodzaje stron internetowych – landing page, one page oraz klasyczne witryny internetowe. Pierwsza z wymienionych pozwala na zebranie kontaktów i – co więcej – nie ma na niej zazwyczaj za wiele treści. One page natomiast to witryny, na których wszystkie niezbędne informacje zostały przedstawione na jednej stronie. Podczas projektowania witryn internetowych należy wziąć pod uwagę m.in. cel, dla jakiego dana strona ma zostać stworzona. Czy będzie ona wirtualną wizytówką Twojej firmy? A może chcesz na niej przedstawić aktualną ofertę bądź bloga, który efektywnie wpłynie na wyszukiwanie organiczne?

Internetowe banery reklamowe, czyli jak przedstawić ofertę w atrakcyjny sposób?

Czy wiedziałeś, że przeciętny użytkownik, a zarazem Twój potencjalny klient, widzi internetowe banery reklamowe około 1700 razy na miesiąc? Aby przyciągnąć jego uwagę, należy nie tylko wyróżniać się zachęcającą ofertą, ale także intrygującą reklamą, która w ciągu kilku sekund wzbudzi u niego zainteresowanie. Dlatego podczas projektowania banerów internetowych należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych zasad, a dokładnie prostotę – im mniej, tym lepiej, barwę, która będzie nawiązywać do identyfikacji wizualnej Twojej firmy, font, minimalistyczną fotografię, jeśli się na nią zdecydujesz, a także wyróżniający się na tle innych – call to action.

Jak zabłysnąć na spotkaniu z klientami biznesowymi? To proste!

Przed Tobą ważne spotkanie z potencjalnymi klientami biznesowymi? Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się projektowaniem prezentacji multimedialnych? Raczyńska Design to nie tylko doświadczenie w projektowaniu witryn oraz banerów internetowych. Przygotowujemy również profesjonalne prezentacje multimedialne od początku do końca. Stworzymy wyjątkowy schemat, niebanalne tła, wybierzemy font, kolory, a także grafiki, które jak najlepiej odzwierciedlą corporate identity Twojej firmy, tym samym podkreślając profesjonalizm przedsiębiorstwa.

Zobacz także: druk wielkoformatowy, projektowanie ulotek, branding marketing

Kontakt

Nasz adres

ul. Włodarska 15/2
61-625 Poznań

Kontakt online

daria@raczynska.com